Serwis

Dlaczego warto serwisować samochód u dealera Mazdy?
Ponieważ troszczymy się nie tylko o Twój samochód, ale także o Ciebie – naszego klienta. Serwisowanie samochodu u dealera Mazdy to profesjonalne usługi w konkurencyjnych cenach. Dla Twojego auta oznacza to bezproblemową jazdę, niezawodność, bezpieczeństwo i korzystną wartość ponownej odsprzedaży.

Przejrzysta polityka cenowa
Mechanik omówi usługę przed przystąpieniem do pracy, żeby klient nie był niczym zaskoczony i znał wcześniej jej cenę – łącznie z częściami, olejem, płynami eksploatacyjnymi i podatkiem VAT. Po wykonaniu usługi mechanik poinformuje także o naprawach lub wymianach części, które mogą być konieczne w przyszłości.

Szkolenie i wyposażenie
Mechanicy Mazdy regularnie uczestniczą w szkoleniach na temat najnowszych technologii, aby zapewnić klientom trafną diagnostykę i skuteczną naprawę. Inwestują także w specjalistyczne narzędzia i urządzenia diagnostyczne. Mechanicy Mazdy z zaangażowaniem starają się być na bieżąco z naszymi systemami informacji technicznej, aby świadczyć jeszcze lepsze usługi.

Elektroniczny rejestr serwisowy
Informacje ze wszystkich przeglądów rutynowych dokonywanych u dealera Mazdy są przechowywane w naszym centralnym Elektroniczny rejestr serwisowy . Dzięki temu można uzyskać natychmiastowy dostęp do pełnej historii serwisowej auta, zapobiec jej fałszowaniu i zwiększyć wartość ponownej odsprzedaży samochodu.

Serwis Mazdy dopasowuje się do Twojego kalendarza
Przy umawianiu się na kolejną wizytę w ASO, nasi dealerzy dostosują jej termin do Twoich planów. Aby obyło się bez czekania. I nawet zaoferują Ci samochód zastępczy, o ile będzie dostępny.

To się nazywa obsługa. Nie uważasz?

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy. Przyjmuję do wiadomości, iż w zależności od zapytania mogą one zostać powierzone Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce wyłącznie w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Autoryzowanego Dealera Mazda informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną (mail, sms).